Milovnici piva
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


aby nasli cestu domu
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 --- aloisk ---

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
aloisk
Štamgast fora
aloisk


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 13. 03. 09

--- aloisk --- Empty
PříspěvekPředmět: --- aloisk ---   --- aloisk --- EmptyMon Nov 02, 2009 9:08 pm

Můj nick je aloisk, je to odvozeno od jména Alois Kostohryz což je můj pseudonim na netu. Poprvé jsem tohle jméno uslišel na vojně když se představoval jeden můj velitel a hned jsem věděl že je naprosto výjmečné :-)
Jmenuji se David jsem mlád 36 let, bezdětný a svobodný. Bydlím v Plzni na Košutce, to je tam hned vedle Lochotína a dohromady to tvoří největší Plzeňské sídliště. Naštěstí my co bydlíme až na kraji nemusíme mít z té betonové džungle deprese, protože většina z nás má výhled na les a soustavu Boleveckých rybníků a v létě k nim na kole dojedete za 5 -10 minut.

Makam v továrně na pivo se Scalem, Pivním Skautem a Lupem. Myslim že jsem to byl já kdo je do tohodle herního šílenství navez, ale nijak jsem je nepřemlouval jenom jsem jim to ukázal když se ptali co to tam blbnu na tom počítači a bylo to :-)
ten název naší ali vymyslel asi Scale a u plechovkovího plniče jsme si to tenkrát odsouhlasili a už to jelo samo.

Ogame jsem začal hrát někdy na začátku vesmíru 1,postupně jsem se prokousával až do top 100 ale pak jsem se nějak zapletl do několika soukromích válek z nichš nejhorší zuřila mezi mnou a hráčem Coach kterej si na to ještě přibíral vždy nějaký nešťastníky a když jsem je zlikvidoval tak si našel zas jiný. To zastavilo můj postup. Potom se hra začala pomalu uklidňovat a já o ní strácel zájem až do stavu kdy jsem se přihlašoval tak jednou za dva dny. Samozřejmě jsem přišel o letku ale nijak my to v té době nevadilo . Až nedávno jsem zase začal trochu hrát ale jen tak že střádam surky a buduju doly.

V součastnosti se teda věnuju hlavně devítce ale i tak jsem přišel o letku a zase se propadnul, když jsem si nějak nevšimnul že si v mím sistému postavil Upír putovní planetu a že to ke mě má asi 26 minut a ne skoro hodinu jako dřív a v klidu čučel na telku zatim co on my masakroval letku :-) No nevadí zase stavim a lezu pomaličku nahoru ve statistikách . Přiznávám že nejsem zrovna nejaktivnější hráč a nehodlam hře podřídit svůj život a proto asi nikdy nebudu top 10 ale cosi mě nutí pořád pokračovat dál.

jóóó a četl jsem od Lupa že měl nějaký ty počítače, třeba DIDAKTIK GAMA tak já ho ještě mam :-) ještě jsem ho nevyhodil :-) a komp co na něm teď smolim svoje myšlenky jsem si taky spíchnul sám z toho co dům dal :-) Jó dneska je to jednoduchý nějak to poskládáte ,zapnete a ono to hned chodí . Holt Plug and Play je Plug and Play, ale s těma 286,386,486, to muselo bejt dobrodružství :-)
Hra která mě nejvíc vzala byla Flashpoint ta púvodní a to proto že tam byla apsolutní volnost pohybu a neexistovalo místo kam by se nedalo jít .Pak samozřejmě ty různý datadysky který potom byli jako doplňky. Další hra ktekou jsem rád hrál byla Predátor tam byla možnost hrát jako Predouš člověk a nebo Vetřelec a já hrál za Vetřelce ten totiš běhal po zdech a po stropech a člověk z toho měl pocit že je na pouťoví centrifůze a občas se my i zatočila hlava.


No bylo toho docela dost, už mě nenapadá co psát dál tak zatim končim . Třeba ještě něco dopíšu pozdějc.


Naposledy upravil aloisk dne Thu Jan 21, 2010 12:26 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Forest Gump
Pán výčepni fora
Forest Gump


Poèet pøíspìvkù : 463
Join date : 12. 03. 09

--- aloisk --- Empty
PříspěvekPředmět: Re: --- aloisk ---   --- aloisk --- EmptyMon Nov 02, 2009 9:37 pm

u plechovkoviho plnice........ lol! ........

jj predator je mazecek..........a jeste je predator vs. vetrelec....to je tez dobra parka
Návrat nahoru Goto down
https://ozralovenaogame.forumczech.com
lupu01
mrtva duse fora
lupu01


Poèet pøíspìvkù : 138
Join date : 31. 03. 09

--- aloisk --- Empty
PříspěvekPředmět: Re: --- aloisk ---   --- aloisk --- EmptyMon Nov 02, 2009 11:24 pm

Nazdar Kostohryz, čekal jsem že se víc rozpovídáš o té naší továrně. Ale jak to sleduju na oběžnících, jsme stejně BÉČKA, protože nejvíc chlastají v okolí Pardubic, resp. Chrudimi a o Stodůlní netřeba mluvit. Ale tam nevím jestli pijou Radka nebo Tyskie.
L.
Návrat nahoru Goto down
Forest Gump
Pán výčepni fora
Forest Gump


Poèet pøíspìvkù : 463
Join date : 12. 03. 09

--- aloisk --- Empty
PříspěvekPředmět: Re: --- aloisk ---   --- aloisk --- EmptyMon Nov 02, 2009 11:33 pm

....ale panove.....vy byste take nejradeji kalily porad Smile jenze uz mate nakou zodpovednost....to jenomn my mlady muzem si dovolit porad chlastat a chrapat do odpoledich hodin.....taky nam to nekdy skonci...a nakonec budem muset jako vy prenechat par zidli v hospode mladsi generaci .)
Návrat nahoru Goto down
https://ozralovenaogame.forumczech.com
lupu01
mrtva duse fora
lupu01


Poèet pøíspìvkù : 138
Join date : 31. 03. 09

--- aloisk --- Empty
PříspěvekPředmět: Re: --- aloisk ---   --- aloisk --- EmptyMon Nov 02, 2009 11:54 pm

To že mne mrdáš za špatně napsané BZ, to jsem skousnul Foreste. Ale teď jsi mne naštval! Takhle nám předhazovat náš věk ! Asi nám začneš vykat !

Zavolám starostovi Chrudimi ať zakáže alkohol do 25 let.

L.

P.S.: Bohužel máš naprostou pravdu, ale neboj dočkáš se. Jdu na panáka.
Návrat nahoru Goto down
Forest Gump
Pán výčepni fora
Forest Gump


Poèet pøíspìvkù : 463
Join date : 12. 03. 09

--- aloisk --- Empty
PříspěvekPředmět: Re: --- aloisk ---   --- aloisk --- EmptyTue Nov 03, 2009 12:20 am

ja te nemrdam lupu.... Smile me to je vlastne jedno Very Happy......

to je pravda...panaka na tykani sme si jeste spolu nedali pivo


pivko az od 25....no to nevim jestli bych se do petadvaceti dozil bez piva.....)


pravidla tykani a vykani....nej je 8 C tam sem se zasmal

http://podnikani.idnes.cz/test-vite-kdy-mate-vykat-08e-/soutez_test.asp?id=304
Návrat nahoru Goto down
https://ozralovenaogame.forumczech.com
lupu01
mrtva duse fora
lupu01


Poèet pøíspìvkù : 138
Join date : 31. 03. 09

--- aloisk --- Empty
PříspěvekPředmět: Re: --- aloisk ---   --- aloisk --- EmptyTue Nov 03, 2009 12:24 am

to není o pravidlech. Doufám, že to bereš s humorem. já jo.
L.
Návrat nahoru Goto down
Forest Gump
Pán výčepni fora
Forest Gump


Poèet pøíspìvkù : 463
Join date : 12. 03. 09

--- aloisk --- Empty
PříspěvekPředmět: Re: --- aloisk ---   --- aloisk --- EmptyTue Nov 03, 2009 12:26 am

neboj ja taky Very Happy ale zrovna sem to vyplnoval a pak sem si cet ten tvuj prispevek....tak me napadlo to sem hodit
Návrat nahoru Goto down
https://ozralovenaogame.forumczech.com
martenes
Bavic Fora
martenes


Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 12. 03. 09
Location : pivo

--- aloisk --- Empty
PříspěvekPředmět: Re: --- aloisk ---   --- aloisk --- EmptyTue Nov 03, 2009 1:13 am

Něco bych sem napsal, ale nevím co?????!!!!!!!!!!!!!
Návrat nahoru Goto down
lupu01
mrtva duse fora
lupu01


Poèet pøíspìvkù : 138
Join date : 31. 03. 09

--- aloisk --- Empty
PříspěvekPředmět: Re: --- aloisk ---   --- aloisk --- EmptyTue Nov 03, 2009 1:15 am

Tak si dej panáka jako já.

Teď jsem měl "Percovku", tj vodka z Ukrajiny s papričkama - super pití.
L.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





--- aloisk --- Empty
PříspěvekPředmět: Re: --- aloisk ---   --- aloisk --- Empty

Návrat nahoru Goto down
 
--- aloisk ---
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Milovnici piva :: Zivotopisy clenu aliance SCH-
Přejdi na: